Dzień Dziecka w przedszkolu.

• 2022-06-13 11:39:43
  • Przedszkole, Aktualności

W tym roku dzieci z przedszkola w Gniewinie spędziły Dzień Dziecka w GOTIS-e, gdzie czekało na nie wiele atrakcji.

Dzień Dziecka w przedszkolu.

Specjalnie dla naszych milusińskich został zorganizowany seans kinowy. Dzieci obejrzały bajkę „Piorun i magiczny dom”. Po seansie  wszystkie przedszkolaki zajadały się pysznymi lodami. Największą atrakcją okazały się „dmuchańce”, na których dzieci świetnie się bawiły. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 0 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 1 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 2 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 3 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 4 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 5 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 6 Dzień Dziecka w przedszkolu. zdjecie 7